click mobile spy for iphone 6 plus ios 7 1 continue reading continue reading is there a spyapp out there where i do not have access to the target phone is cell phone tracking possible mobile spy activacion whatsapp spy

2016-2017 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың ІІ (аудандық) кезеңінің нәтижесі

 (Хаттамадан көшірме)

Пәні

сыныбы

Қатысушының аты-жөні

Мектебі

Ұпай саны

Барлығы

Жүлделі орын

Облысқа жолдама

І тур

ІІ тур

1

Қаз.тарих

8

Бахаева Аяулым

Ғ. Мұратбаев м-г

26

28

54

І орын

 

2

Қаз.тарих

8

Есетов Таласбек

Сарыкемер о.м

22

21

43

ІІ орын

 

3

Қаз.тарих

8

Сытина Диана

Гоголь о.м

20

21

41

ІІ орын

 

4

Қаз.тарих

8

Кемелбекова Мархабат

Жамбыл о.м

18

19

37

ІІІ орын

 

5

Қаз.тарих

8

Қуаныш Ж.

Түймекент о.м

18

15

33

ІІІ орын

 

6

Қаз.тарих

8

Ибадиллаев Иманғали

Ленин о.м

19

18

37

ІІІ орын

 

7

Қаз.тарих

9

Қарахан Мерей

Бурыл о.м

27

30

57

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

8

Қаз.тарих

9

Қонарбаева Майя

Қостөбе о.м

26

25

51

ІІ орын

 

9

Қаз.тарих

9

Досмағамбет Дина

Мұратбаев м-г

25

27

52

ІІ орын

 

10

Қаз.тарих

9

Әмір Айзат

Чапаев о.м

22

20

42

ІІІ орын

 

11

Қаз.тарих

9

Бейсеналы Аяжан

Амангелді о.м

17

24

41

ІІІ орын

 

12

Қаз.тарих

9

Алмаханова Динара

Берікқара о.м

23

22

40

ІІІ орын

 

13

Қаз.тарих

9

Әбдібек Ақниет

Киікбаев о.м

16

20

36

Алғыс хат

 

14

Қаз.тарих

10

Бақаев Мұхамедәлі

Көктал о.м

27

27

54

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

15

Қаз.тарих

10

Базарбаева Малика

Сарыкемер о.м

20

26

46

ІІ орын

 

16

Қаз.тарих

10

Жолдасбаева Зульфия

Түймекент о.м

25

23

48

ІІ орын

 

17

Қаз.тарих

10

Керімбаева Нүрила

Қостөбе о.м

20

23

43

ІІІ орын

 

18

Қаз.тарих

10

Айтбаева Махаббат

Мырзатай о.м

26

17

43

ІІІ орын

 

19

Қаз.тарих

10

Бозы-оглы Мадина

Гоголь о.м

25

19

44

ІІІ орын

 

20

Қаз.тарих

10

Сейсембаева Аяулым

Мұратбаев м-г

19

20

39

Алғыс хат

 

21

Қаз.тарих

10

Сураншиева Айгерім

Бурыл о.м

18

21

39

Алғыс хат

 

22

Қаз.тарих

10

Алиасқар Құралай

Түймекент о.м

25

22

39

Алғыс хат

 

23

Қаз.тарих

11

Мұхамбетов Еркебұлан

Мұратбаев м-г

23

30

53

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

24

Қаз.тарих

11

Бисенов Қайрат

Абланов о.м

22

30

52

ІІ орын

 

25

Қаз.тарих

11

Тұрдалиева Венера

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

26

24

50

ІІ орын

 

26

Қаз.тарих

11

Валибекова Жанар

Пушкин о.м

18

22

40

ІІІ орын

 

27

Қаз.тарих

11

Кудаярова Динара

Гагарин о.м

19

24

43

ІІІ орын

 

28

Қаз.тарих

11

Үсәлі Мағжан

Уәлиханов о.м

19

22

41

ІІІ орын

 

29

Қаз.тарих

11

Қарабай Арайлым

№1 мектеп

18

20

38

Алғыс хат

 

30

Қаз.тарих

11

Айдарова Хаял

Абланов о.м

19

20

39

Алғыс хат

 

31

Құқық

9

Жеңісова Разия

Жамбыл о.м

28

25

53

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

32

Құқық

9

Мұса Амина

Абланов о.м

23

25

48

ІІ орын

 

33

Құқық

9

Орынбаева Ұлбосын

Уәлиханов о.м

27

20

47

ІІІ орын

 

34

Құқық

10

Қайыржан Гүлнар

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

26

24

50

ІІ орын

 

35

Құқық

10

Кенжаев Талап

Киікбаев о.м

6

25

31

ІІІ орын

 

36

Құқық

11

Оралбай Ерболсын

Жамбыл о.м

10

22

37

ІІ орын

 

37

Құқық

11

Қалдыбек Ж.

Пушкин о.м

5

23

28

ІІІ орын

 

38

Ағылшын тілі

8

Сембек Жанна

Киікбаев о.м

92

96

188

І орын

 

39

Ағылшын тілі

8

Рыспаева Марал

Мұратбаев м-г

94

88

182

ІІ орын

 

40

Ағылшын тілі

8

Тұрғалиева Замира

Сарыкемер о.м

94

90

184

ІІ орын

 

41

Ағылшын тілі

8

Изделюпова Диана

Көктал о.м

92

90

182

ІІ орын

 

42

Ағылшын тілі

8

Қарнақбаев Б.

Пушкин о.м

62

60

122

 

 

43

Ағылшын тілі

8

Шалғынбаев Балнұр

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

78

60

138

ІІІ орын

 

44

Ағылшын тілі

8

Бешлиев Омар

Бурыл о.м

71

60

131

ІІІ орын

 

45

Ағылшын тілі

9

Рысбекова Нұрай

Мұратбаев м-г

90

100

190

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

46

Ағылшын тілі

9

Балпанқұл Б.

Түймекент о.м

69

90

159

ІІ орын

 

47

Ағылшын тілі

9

Құлсейт Жаннұр

Киікбаев о.м

83

95

175

ІІ орын

 

48

Ағылшын тілі

9

Асанханова Динара

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

47

95

142

ІІІ орын

 

49

Ағылшын тілі

9

Қарымсақова Алия

Бурыл о.м

70

80

150

ІІІ орын

 

50

Ағылшын тілі

9

Шамшиева Лаура

Уәлиханов о.м

57

80

157

ІІІ орын

 

51

Ағылшын тілі

10

Тұрсынхан Медина

Мұратбаев м-г

98

96

194

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

52

Ағылшын тілі

10

Нарбаева Айзада

Сарыкемер о.м

83

85

168

ІІ орын

 

53

Ағылшын тілі

10

Шопанова Ақбибі

Киікбаев о.м

96

92

188

ІІ орын

 

54

Ағылшын тілі

10

Ғалымова Зере

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

86

85

171

ІІ орын

 

55

Ағылшын тілі

10

Әзімбаева Аружан

Бурыл о.м

84

79

163

ІІІ орын

 

56

Ағылшын тілі

11

Бақтаева Айнель

Мұратбаев м-г

65

70

135

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

57

Ағылшын тілі

11

Оралбаева Аружан

Киікбаев о.м

72

60

132

ІІ орын

 

58

Ағылшын тілі

11

Нұрғалиева Алуа

Алтынсарин о.м

47

80

127

ІІ орын

 

59

Ағылшын тілі

11

Шалабек Еңлік

Сухамбаев о.м

51

60

111

ІІІ орын

 

60

Ағылшын тілі

11

Утебаева И.

Сарыкемер о.м

62

50

112

ІІІ орын

 

61

Ағылшын тілі

11

Шора Ерасыл

Көктал о.м

49

70

119

ІІІ орын

 

62

Рус яз в каз кл

8

Омарбекова Ғалия

Сарыкемер о.м

38

40

78

І орын

 

63

Рус яз в каз кл

8

Нураддинова Жанель

Қазақстанның 40 жылдығы

35

35

70

ІІ орын

 

64

Рус яз в каз кл

8

Озер Наргиза

Гоголь о.м

34

35

69

ІІ орын

 

65

Рус яз в каз кл

8

Ерболат Нұрай

Жамбыл о.м

36

30

66

ІІІ орын

 

66

Рус яз в каз кл

8

Есқараева Жанерке

Мұратбаев м-г

34

30

64

ІІІ орын

 

67

Рус яз в каз кл

9

Искандер Камил

Мұратбаев м-г

43

45

88

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

68

Рус яз в каз кл

9

Жетпис Назым

Киікбаев о.м

37

46

83

ІІ орын

 

69

Рус яз в каз кл

9

Ходжанова Гаухар

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

39

43

82

ІІ орын

 

70

Рус яз в каз кл

9

Ильясова Перизат

Гагарин о.м

31

35

66

ІІІ орын

 

71

Рус яз в каз кл

9

Омарбекова Арайлым

Ленин о.м

22

37

59

ІІІ орын

 

72

Рус яз в каз кл

10

Амангелдиева Айгерим

Киікбаев о.м

44

42

86

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

73

Рус яз в каз кл

10

Базарбаева Салтанат

Абланов о.м

42

42

84

ІІ орын

 

74

Рус яз в каз кл

10

Көшербек Еркемай

Ақшабаев о.м

43

39

82

ІІ орын

 

75

Рус яз в каз кл

10

Жақсылықова Мөлдір

Қостөбе о.м

44

32

76

ІІІ орын

 

76

Рус яз в каз кл

10

Аманбаева Аружан

Жамбыл о.м

40

40

80

ІІ орын

 

77

Рус яз в каз кл

10

Хасанов Аслан

Гагарин о.м

39

37

76

ІІІ орын

 

78

Рус яз в каз кл

10

Аманкелді Бағжан

Берікқара о.м

41

28

69

ІІІ орын

 

79

Рус яз в каз кл

11

Жұмасаева Н.

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

28

25

53

ІІ орын

 

80

Рус яз в каз кл

11

Рыскелді Н.

Дихан т.м

33

26

59

ІІ орын

 

81

Рус яз в каз кл

11

Абдуалиева У.

Мырзатай о.м

19

27

46

ІІІ орын

 

82

Рус яз в каз кл

11

Керимбаева А.

Қостөбе о.м

24

23

47

ІІІ орын

 

83

Рус яз в рус кл

10

Шауше-оглы А.

Бурыл о.м

45

40

85

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

84

Рус яз в рус кл

10

Аглиулина Людмила

Мұратбаев м-г

35

35

70

ІІ орын

 

85

Рус яз в рус кл

10

Кахарманова Элина

Абланов о.м

30

30

60

ІІІ орын

 

86

Рус яз в рус кл

8

Хаджидурсун-оглы Сибель

Қостөбе о.м

25

40

65

ІІ орын

 

87

Рус яз в рус кл

8

Мазлимова Сибель

Гоголь о.м

30

30

60

ІІІ орын

 

88

Рус яз в рус кл

9

Асланбекова Азиза

Бурыл о.м

40

30

70

ІІ орын

 

89

Рус яз в рус кл

11

Нам Настя

Мұратбаев м-г

30

40

70

ІІ орын

 

90

Қазақ тілі

8

Қуат Қази

Сарыкемер о.м

46

45

91

І орын

 

91

Қазақ тілі

8

Төленді Ботакөз

Ақшабаев о.м

43

39

82

ІІ орын

 

92

Қазақ тілі

8

Мұратбекова Дильназ

Мұратбаев м-г

40

41

81

ІІ орын

 

93

Қазақ тілі

8

Болат Аяулым

Бурыл о.м

40

38

78

ІІІ орын

 

94

Қазақ тілі

8

Жанатбекқызы Жұлдызай

Киікбаев о.м

35

38

73

ІІІ орын

 

95

Қазақ тілі

8

Бейсенова Мерей

Берікқара о.м

35

38

73

ІІІ орын

 

96

Қазақ тілі

8

Күнтубай Айсезім

Сейфуллин о.м

38

37

75

ІІІ орын

 

97

Қазақ тілі

9

Бейісбай Илияс

Мұратбаев м-г

40

49

89

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

98

Қазақ тілі

9

Файзуллаева Мақпал

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

41

33

74

ІІ орын

 

99

Қазақ тілі

9

Қалыбаева Айсұлу

Түймекент о.м

31

46

77

ІІ орын

 

100

Қазақ тілі

9

Серикова Арайлым

Гагарин о.м

37

45

82

ІІ орын

 

101

Қазақ тілі

9

Әбілтаева Жанар

Кеңес о.м

33

37

70

ІІІ орын

 

102

Қазақ тілі

9

Бегадилова Нұрайлым

Дихан т.м

31

39

70

ІІІ орын

 

103

Қазақ тілі

9

Ерік Ажар

Бурыл о.м

35

36

71

ІІІ орын

 

104

Қазақ тілі

10

Шаяз Жанерке

Көктал о.м

39

58

97

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

105

Қазақ тілі

10

Естай Нұрғиса

Үлгілі о.м

39

55

94

ІІ орын

 

106

Қазақ тілі

10

Өмірзақова Амина

Мұратбаев м-г

38

56

94

ІІ орын

 

107

Қазақ тілі

10

Сабыров Нұраддин

Чапаев о.м

35

59

94

ІІ орын

 

108

Қазақ тілі

10

Алтын Аққұс

Алтынсарин о.м

35

55

90

ІІІ орын

 

109

Қазақ тілі

10

Домаш Гүлжайна

Гагарин о.м

36

54

90

ІІІ орын

 

110

Қазақ тілі

10

Бақторазова Нұргүл

Жамбыл о.м

35

55

90

ІІІ орын

 

111

Қазақ тілі

10

Дүзелбаева Айжамал

Киікбаев о.м

35

55

90

ІІІ орын

 

112

Қазақ тілі

10

Бейсен Нұрсалқын

Кеңес о.м

35

56

91

ІІІ орын

 

113

Қазақ тілі

11

Итемген Мөлдір

Көктал о.м

41

58

99

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

114

Қазақ тілі

11

Етекбаева Жансая

Киікбаев о.м

35

63

98

ІІ орын

 

115

Қазақ тілі

11

Жұманова Мадина

Мұратбаев м-г

35

59

97

ІІ орын

 

116

Қазақ тілі

11

Суюпова Клара

Сарыкемер о.м

39

58

97

ІІ орын

 

117

Қазақ тілі

11

Сартай Индира

Жамбыл о.м

37

56

93

ІІІ орын

 

118

Қазақ тілі

11

Шырынханова Ботагөз

Қостөбе о.м

36

57

93

ІІІ орын

 

119

Қазақ тілі

11

Дулатқызы Гүлім

Дихан т.м

35

56

93

ІІІ орын

 

120

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

8

Файзуллаева Айшанур

Киікбаев о.м

51

20

71

ІІІ орын

 

121

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

8

Бешли-оглы Саим

Мұратбаев м-г

51

20

71

ІІІ орын

 

122

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

9

Биналиева Севилия

Бурыл о.м

64

14

78

ІІ орын

 

123

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

9

Бешли-оглы Марал

Ақшабаев о.м

67

12

79

ІІ орын

 

124

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

9

Мажидов Алишан

Түймекент о.м

60

15

75

ІІІ орын

 

125

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

9

Махадинов Маадин

Киікбаев о.м

54

20

74

ІІІ орын

 

126

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

10

Ян Карина

Мұратбаев м-г

72

20

92

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

127

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

10

Исматова Марина

Ақшабаев о.м

59

20

79

ІІ орын

 

128

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

10

Алиев Мустафа

Абланов о.м

53

17

70

ІІІ орын

 

129

Қазақ тілі (орыс сыныбында)

11

Чауш-оглы Сания

Гоголь о.м

60

20

80

ІІ орын

 

130

Информатика

11

Серік Ақбота

Киікбаев о.м

12

10

22

ІІ орын

 

131

Информатика

11

Шаңғышев А.

Ақшабаев о.м

12

5

17

ІІІ орын

 

132

Информатика

10

Абырой Айдын

Кеңес о.м

12

15

27

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

133

Информатика

10

Джаулыбаева

Мұратбаев м-г

12

13

25

ІІ орын

 

134

Информатика

10

Төлеуіш Аида

Абланов о.м

14

11

25

ІІ орын

 

135

Информатика

10

Рыскелдиева А.

Абай о.м

10

14

24

ІІІ орын

 

136

Информатика

10

Досымбай А.

Ақшабаев о.м

10

14

24

ІІІ орын

 

137

Информатика

10

Саидова А.

Киікбаев о.м

12

12

24

ІІІ орын

 

138

Информатика

9

Сахиев Мирас

Көктал о.м

14

12

26

ІІІ орын

 

139

Информатика

9

Құламқадыр Н.

Берікқара о.м

14

12

26

ІІІ орын

 

140

Информатика

9

Бешли-оглы Асия

Бурыл о.м

12

14

26

ІІІ орын

 

141

Информатика

9

Қуанышев М.

Сарыкемер о.м

13

15

28

ІІ орын

 

142

Информатика

9

Мухтарова Р.

Ленин о.м

15

13

28

ІІ орын

 

143

Информатика

9

Шарипхан З.

Мұратбаев м-г

14

15

29

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

144

Информатика

8

Нұраханбаев А.

Жамбыл о.м

13

13

26

ІІ орын

 

145

Информатика

8

Манкеев Б.

Мырзатай о.м

14

12

26

ІІ орын

 

146

Информатика

8

Өмірзақова А.

Амангелді о.м

12

13

25

ІІІ орын

 

147

Информатика

8

Жанатбек А.

Мұратбаев м-г

15

10

25

ІІІ орын

 

148

Информатика

8

Нұраханбаев А.

Жамбыл о.м

13

13

26

ІІ орын

 

149

География

8

Бейсен Ержанат

Көктал о.м

19

16

35

ІІІ орын

 

150

География

8

Ілесхан Назерке

№1

12

23

35

ІІІ орын

 

151

География

8

Ердосова Бақыт

Уәлиханов о.м

17

18

35

ІІІ орын

 

152

География

8

Нұрлыбек Аяжан

Сухамбаев о.м

20

15

35

ІІІ орын

 

153

География

8

Қайратова Азиза

Жамбыл о.м

25

22

47

ІІ орын

 

154

География

8

Жаубай Мағжан

Қосақ н.м

27

20

47

ІІ орын

 

155

География

8

Шаймахамбетова Н.

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

29

18

47

ІІ орын

 

156

География

9

Нам Лиана

Көктал о.м

30

39

69

ІІІ орын

 

157

География

9

Өсерова Салтанат

Сарыбарақ н.м

30

40

70

ІІІ орын

 

158

География

9

Шалабаева Алия

Жамбыл о.м

31

38

69

ІІІ орын

 

159

География

9

Тұран Аружан

Абланов о.м

35

36

71

ІІ орын

 

160

География

9

Мырадилова Айым

Ленин о.м

33

38

71

ІІ орын

 

161

География

9

Жарылқапов Нұрхан

Көктал о.м

37

40

77

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

162

География

10

Советбекова Диана

Бурыл о.м

36

26

62

ІІ орын

 

163

География

10

Тәліпбаева Лаура

Чапаев о.м

35

26

64

ІІ орын

 

164

География

10

Төре Дильназ

Амангелді о.м

39

15

54

ІІІ орын

 

165

География

10

Баймаханова Айнур

Абланов о.м

34

10

44

ІІІ орын

 

166

География

11

Мейірбекова Ақнұр

Кеңес о.м

15

34

49

ІІІ орын

 

167

География

11

Жарасова Мөлдір

Гоголь о.м

24

30

54

ІІ орын

 

168

География

11

Қуаталиева Асель

Мұратбаев м-г

28

36

64

І орын

Облыстық олимпиадаға жолдама

169

Физика

8

Зубова Ангелина

Мұратбаев м-г

12

9

21

ІІ орын

 

170

Физика

8

Үсіпқызы Торғын

Киікбаев о.м

12

8

20

ІІ орын

 

171

Физика

8

Артықова Айдана

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

9

5

14

ІІІ орын

 

172

Физика

9

Азизханова Жібек

Мұратбаев м-г

8,5

10

18,5

ІІ орын

 

173

Физика

9

Байымбетов Нұрмұхамбет

Бурыл о.м

10

10

20

ІІ орын

 

174

Физика

9

Сейілова Айнур

Киікбаев о.м

10

3

13

ІІІ орын

 

175

Физика

9

Бултекова Аяжан

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

9,5

9

18,5

ІІІ орын

 

176

Физика

9

Құттыбаев Бекзат

Түймекент орта мектебі

10

5

15

ІІІ орын

 

177

Физика

10

Козикеева Айгул

Мұратбаев м-г

15

8

23

ІІ орын

 

178

Физика

10

Азаматов Асылбек

Киікбаев о.м

15

8

23

ІІ орын

 

179

Физика

10

Бақтыбаева Назерке

Көктал о.м

10

8

18

ІІІ орын

 

180

Физика

11

Естаева Зарина

Үлгілі о.м

12

4

16

ІІІ орын

 

181

Физика

11

Кемелбекова шапағат

Жамбыл о.м

11

4

15

ІІІ орын

 

182

Математика

8

Әмірбекова Перизат

Мырзатай о.м

14

4

18

ІІ орын

 

183

Математика

8

Өтепова Жанерке

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

14

3

17

ІІ орын

 

184

Математика

8

Төлеген  Жанайым

Корлевка о.м

14

3

17

ІІІ орын

 

185

Математика

8

Малбағарова  Арайлым

А.С.Пушкин.ат.о.м

14

3

17

ІІІ орын

 

186

Математика

8

Аманжол Абылай

Кеңес о.м

14

3

17

ІІІ орын

 

187

Математика

9

Мәделі Қуаныш

Мұратбаев м-г

8

8

16

ІІ орын

 

188

Математика

9

Сатайбекова Аружан

Абай о.м

8

8

16

ІІ орын

 

189

Математика

9

Рамазанова Улдай

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

9

3

12

ІІІ орын

 

190

Математика

9

Әбіш Аяжан

Сухамбаев о.м

9

3

12

ІІІ орын

 

191

Математика

9

Зруева Анар

Киікбаев о.м

6

8

14

ІІІ орын

 

192

Математика

10

Мақсұтова Ұлдана

С.Сейфуллин ат.о.м

10

8

18

ІІ орын

 

193

Математика

10

Кеңес Айдана

Киікбаев о.м

8

11

19

ІІ орын

 

194

Математика

10

Алменова Ботакөз

Сарыкемер о.м

7

7

14

ІІІ орын

 

195

Математика

10

Сағымбек Іңкар

Абланов о.м

5

8

13

ІІІ орын

 

196

Математика

11

Тілектес Аделя

Киікбаев о.м

7

10

17

ІІ орын

 

197

Математика

11

Кошанова Феруза

Берікқара о.м

5

10

15

ІІ орын

 

198

Математика

11

Қосдәулет Нұрдәулет

Қарасу о.м

5

8

13

ІІІ орын

 

199

Математика

11

Утегенов Мұхтар

Абланов о.м

8

4

12

ІІІ орын

 

200

Химия

8

Тұрдиева Арайлым

Мұратбаев м-г

16

20

36

ІІ орын

 

201

Химия

8

Елемес Жансая

Бурыл о.м

10

4

14

ІІІ орын

 

202

Химия

9

Әтібек Ақмаржан

Киікбаев о.м

26

20

46

ІІ орын

 

203

Химия

9

Рысбек Ақмерей

Абай о.м

17

25

42

ІІ орын

 

204

Химия

9

Аманжолова Анел

Жамбыл о.м

11

23

34

ІІІ орын

 

205

Химия

9

Нуазова Жұлдызай

Ш.Уалиханов ат.о.м

11

20

31

ІІІ орын

 

206

Химия

9

Жарқынбек Жанира

Кеңес о.м

8

16

24

ІІІ орын

 

207

Химия

10

Тинанова Жадыра

Мұратбаев м-г

28

30

58

ІІ орын

 

208

Химия

10

Бартбек Ақбаян

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

18

24

42

ІІ орын

 

209

Химия

10

Жолдасбек Камшат

Киікбаев о.м

18

15

33

ІІІ орын

 

210

Химия

11

Тұрсынханова Аружан

Абай о.м

14

30

44

ІІ орын

 

211

Химия

11

Маханова Бибігүл

Мырзатай о.м

17

25

42

ІІІ орын

 

212

Биология

8

Қабылов Әділет

Сарыбарақ о.м

10

28

38

І орын

 

213

Биология

8

Нурметова Алуа

Киікбаев о.м

11

24

35

ІІ орын

 

214

Биология

8

Демешова Бақыт

М.Әуезов ат.о.м

9

25

34

ІІІ орын

 

215

Биология

8

Қиялбек Ақшуақ

Чапаев о.м

11

23

34

ІІІ орын

 

216

Биология

9

Қалиев Жоламан

Жамбыл о.м

16

30

46

ІІ орын

 

217

Биология

9

Ыбырай Назым

Кеңес о.м

14

25

39

ІІ орын

 

218

Биология

9

Ыдырысова Айым

№1 о.м

13

25

38

ІІІ орын

 

219

Биология

9

Мыңбай Инкар

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

13

18

31

ІІІ орын

 

220

Биология

10

Сейсенкулова Дана

Үлгілі о.м

18

40

58

ІІ орын

 

221

Биология

10

Тәжікенова  Айғаным

Түймекент о.м

19

38

58

ІІ орын

 

222

Биология

10

Айдарова Лейла

Абланов  о.м

17

36

53

ІІІ орын

 

223

Биология

10

Сайлау Мадина

Көктал о.м

19

34

53

ІІІ орын

 

224

Биология

10

Қонақбай Ақерке

Мұратбаев м-г

13

33

46

ІІІ орын

 

225

Биология

11

Құдайбергенова Айгерім

Үлгілі о.м

18

35

53

ІІ орын

 

226

Биология

11

Көжекбаева Ақмаржан

Жамбыл о.м

20

32

52

ІІ орын

 

227

Биология

11

Орынбасаров Султан

Қазақстанның 40 жылдығы о.м

13

34

47

ІІІ орын

 

228

Биология

11

Жасұзақ Ұлдана

Кеңес о.м

13

32

45

ІІІ орын

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2015. Байзақ ауданы әкімдігінің білім бөлімі